FEEL AT HOME

AWAY FROM HOME

006

K zřícenině Nový hrádek - 4,9 km

Vítejte na stránkách projektu Kroky ke zdraví, inspiraci k Nordic walking procházkám po zajímavých a krásných místech naší metropole. Jsou zde popsány trasy, které vedou různými částmi Prahy a vždy začínají i končí na zastávkách MHD.

Projekt Kroky ke zdraví, podpořený z titulu Praha Evropské hlavní město sportu, realizuje VŠTJ Medicina Praha. Cílem je zmapovat a unikátně popsat 70 tras pro Nordic walking (NW) procházky na území hl. m. Prahy včetně zhodnocení energetické náročnosti a zdravotního dopadu. VŠTJ Medicina Praha v rámci projektu pořádá tréninky Nordic walking se zkušeným instruktorem. Po přihlášení na trénink je možné zapůjčit si NW hole. 

VŠTJ Medicina Praha se věnuje pohybovým aktivitám pro různé skupiny klientů: zdravé, bývalé sportovce, seniory, pacienty s cukrovkou, vysokým krevním tlakem apod. Spolupracuje se Všeobecnou fakultní nemocnicí v Praze, 3. interní klinikou 1. LF UK a VFN Praha. Organizuje pohybové aktivity a rekondiční pobyty v celé ČR, převážně v Praze. Více informací - www.vstj.cz.

KONTAKT

VŠTJ Medicina Praha

Salmovská 5, 120 00 Praha 2

SPOJTE SE S NÁMI

info@vstj.cz

Tel: 777 715 622

  • Facebook Basic Black
  • Black Google+ Icon
  • Twitter Basic Black
  • Pinterest Basic Black
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now